سیستم امتیاز دهی ظروف یکبارمصرف کوشا

توضیحات کلی

در اینجا قصد داریم با توجه به فعالیت های دوستان عزیزمون در سایت ، امتیازات و تخفیفات ناقابلی رو به کاربران تقدیم کنیم تا برگ سبزی باشه تحفه درویش....

در ادامه روال کلی و همچنین جزئیات مربوط به هر فعالیت رو خدمتتون ارائه میدیم.

اول از همه باید بگیم که هر امتیاز معادل هزار تومنه به این معنی که زمانی که شما بخواین امتیازاتتون رو به کیف پولتون تبدیل کنید به ازای هر امتیاز 1000 تومن به کیف پولتون اضافه میشه. همچنین در نظر داشته باشید که کمترین امتیاز مجاز برای تبدیل به کیف پول 10 امتیاز و در طول روز فقط یکبار میشه امتیازاتتون رو به کیف پول تبدیل کنید. 

مورد بعدی اینه که امتیازات جمع آوری شده توسط شما عزیزان به هیچ وجه تاریخ انقضا ندارن و هر زمانی که دلتون خواست میتونید اون امتیازات رو تبدیل کنید ولی تنها چیزی که وجود داره اینه که تو بعضی از آیتم ها که در ادامه به طور مفصل توضیح داده میشن محدودیت امتیاز گیری در طول روز وجود داره که اونم صرفا به دلیل جلوگیری از فعالیت های مخرب دوستان روبات اعمال شده. ولی نگران نباشید چون در محاسبه سقف امتیاز گیری کاملا دست بالا در نظر گرفتیم.

از امتیاز گرفتنو تبدیلشون که بیایم بیرون میرسیم به کد تخفیف های یکبارمصرف که اونم بابت فعالیت های مختلف در سایت از جمله خرید ، ثبت نام و ... به دوستان عزیزمون تقدیم میشه که این آیتم هم به طور مفصل در ادامه توضیح داده میشه.

و در نهایت شما هر بار با مراجعه به صفحه کاربری خودتون می تونید از امتیازات ، کیف پولتون و ... با خبر بشید.

صفحه کاربری

خب دیگه توضیحات کافیه و بریم سراغ اصل داستان...

خرید محصولات

امتیاز گیری در هنگام خرید محصولات به این صورته که بر اساس حجم خرید شما محاسبه میشه و به ازای خرید هر 25,000 تومن ، یک امتیاز دریافت خواهید کرد.

محدودیت امتیاز گیری در روز برای این آیتم وجود نداره.

فروشگاه محصولات

بازدید از صفحه محصولات

هنگامیکه در حال مشاهده محصولات هستین هم میتونید امتیاز بدست بیارین!!!

پس زحمت بکشید در صفحه محصولات تشریف برده و ضمن مشاهده محصولات و اضافه نمودن آنها به سبد خرید ، امتیازاتتون رو هم بالا ببرید. مشاهده هر صفحه از محصولات یک امتیاز داره.

در نظر داشته باشین که حداقل زمان مورد نیاز جهت حضور در صفحه هر محصول 30 ثانیست و حداکثر کسب امتیاز در روز 20 امتیاز می باشد.

نظرات و دیدگاهها

نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان برای بسیار ارزشمند و مفید هست به همین اگر نظراتتون در صفحه محصولات با ما در میون بزارید لطف بزرگی کردین که بهانه جبران زحمتتون پس از تایید هر نظر 2 امتیاز به امتیازاتتون اضافه میشه. 

همچنین ارسال نظر به عنوان خریدار محصول هم دارای 2 امتیاز هست که پس از تایید به جمع امتیازتتون اضافه میشه.

حداکثر امتیاز قابل کسب هم برای این آیتم در طول یک روز 10 امتیاز هست.

نوشته و اخبار

ما همیشه سعی می کنیم مطالب و اخبار مهمی رو که مرتبط با کاربران سایت هست رو در قسمت اخبار کوشا قرار بدیم . خیلی خوشحال میشیم که شما اونا رو مطالعه کنید و اگر هم نظری داشتین بفرمایید. 

به همین خاطر برای وقت شما ارزش قائل شدیم و به ازای مطالعه هر خبر 2 امتیاز ناقابل تقدیمتون میکنیم. این آیتم هم مثل آیتم مشاهده صفحه محصولات دارای زمان 30 ثانیه ای و محدودیت امتیاز گیری 10 امتیاز در روز هست.

اخبار کوشا

ثبت نام در سایت

ثبت نام در سایت برای ما خیلی ارزشمنده چون میتونیم از طریق پیامک و ایمیل شما در در جریان اخبار ، جشنواره ها ، تخفیفات ویژه و .... با خبر کنیم به همین دلیل زمانیکه در سایت ثبت نام کنید ، 5 امتیاز به جمع امتیازاتتون اضافه میشه.

بازدید روزانه

بابت اینکه همیشه به یاد ما باشید و خداییکه نکرده ما رو فراموش نکنید این آیتم رو قرار دادیم که به ازای بازدید روزانه 2 امتیاز تقدیمتون بکنیم. مدت زمان اعمال امتیاز این آیتم هم 120 ثانیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *